Poradnik - Moje konto

14 dniowy bezpłatny okres próbny

Decydując się na skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego masz możliwość sprawdzenia funkcjonalności dostępnych w systemie Webankieta.pl. Możesz tworzyć ankietę, zbierać odpowiedzi i analizować wyniki. Jedynym ograniczeniem jest dostęp do 20 wypełnień w Twojej ankiecie.

PROMOCJA -50%

Tylko do końca sierpnia konta Standard, Business i Team aż 50% taniej w planie miesięcznym lub rocznym! Zarejestruj się by odebrać zniżkę.

Przetestuj bezpłatnie

Jak to działa?

  • Przez 14 dni masz dostęp do możliwości, jakie daje platforma. Dotyczy to zarówno tworzenia ankiet, ich dystrybucji, jak i gromadzenia oraz analizy wyników własnych badań.
  • Możesz zebrać dowolną liczbę odpowiedzi w swoich ankietach.
  • Do momentu opłacenia konta będziesz widzieć tylko 20 pierwszych wypełnień.
  • Możesz opłacić konto w dowolnym momencie trwania okresu próbnego, a Twoje konto zostanie aktywowane na okres na jaki zostało wykupione.
  • Po opłaceniu konta masz dostęp do wszystkich wyników zebranych w trakcie trwania okresu próbnego oraz do wybranych funkcjonalności.
  • W przypadku nieopłacenia konta nie jest ono usuwane. Twoje ankiety staną się nieaktywne i zostaną zamrożone na Twoim koncie do momentu opłacenia konta.

Tworzenie ankiety – podstawy

Stawiasz pierwsze kroki w samodzielnym tworzeniu ankiet? W tym eBooku w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczymy Ci jak stworzyć badanie w formie ankiety i jakie korzyści daje zbieranie opinii za pośrednictwem ankiet online.

Pobierz ebook

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie daje Webankieta oraz zapoznać z listą dostępnych funkcji skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi