Poradnik

Dystrybucja ankiety

Ankiety i testy możesz w łatwy sposób wysyłać do respondentów za pomocą popularnych form dystrybucji oferowanych przez nasz system do ankiet.

Podstawową formą dystrybucji jest link do badania. Możesz go wysłać bezpośrednio do respondentów wykorzystując jeden z kanałów dystrybucji – ankieta na mail, ankieta na facebooku, ankieta w wiadomości.

Jeśli chcesz wysyłać ankiety do dużej grupy respondentów z wykorzystaniem serwerów pocztowych, możesz skorzystać z funkcji “Wysyłka ankiety na email”. Wystarczy, że zaimportujesz bazę swoich respondentów i stworzysz nową wysyłkę. Każda osoba odpowiadająca na badanie przez email może być łatwo przez ciebie zidentyfikowana.

Możesz również dystrybuować wyniki ankiety offline wykorzystując funkcję wydruku tokenów. Dzięki temu użytkownicy otrzymają od ciebie unikalne kody, za pomocą których będą mogli wziąć udział w badaniu.

Warto dodać, że nasze narzędzie pozwala wysyłać ankiety z własnej domeny i serwera pocztowego. Pozwoli ci to zwiększyć konwersję odpowiedzi w ankiecie – często zdarza się, że w przypadku określonych firm i insytucji respondenci chętniej odpowiadają na pytania gdy rozpoznają nadawcę wiadomości i autora badania.

Powrót do listy kategorii